Frýdecká Stolní Hokejová Liga - to je šprtec ve Frýdku-Místku

 

Náš oddíl

Soutěže v unii

Ostatní
[CNW:Counter]
[CNW:Counter]
www.weblight.cz
 
 

Starší zprávy


 
 

 

17.11.2006 - 1. liga Fshl, přístupy na naše www

Po nezvykle dlouhé přestávce delší jednoho měsíce bude v neděli pokračovat třetím turnajem 1. liga. Někteří hráči potřebujou dohrávat chybějící zápasy, tak věřím, že počet hráčů bude maximální. Bude určitě zajímavé sledovat, jak se povede momentálně nejlepší ženě v Českém Poháru Filipovi Grabinské, nebo jak dlouho Mirek udrží sérii bez stráty bodu, či jak se dlouhá přestávka projeví na Vláďovi nebo Skoťákovi. Sraz je tradičně v 8 hodin, tak se bando dostavte.


Další milník v přístopnosti na naše stránky padl. Dnes jsme zaznamenali 3000 přístup, v poslední době máme denně i více, než 25 přístupů, počet přístupů tak vesele narůstá. Děkujeme za přízeň jak našim pravidelným návštěvníkům, tak i novým, kteří se na naše www zase vrátí.


12.11.2006 - Kvartál v Praze

VERONIKA VYHRÁVÁ KVARTÁL V KATEGORII ŽEN A VEDE ČESKÝ POHÁR, LUCKA DRŽÍ DRUHÉ MÍSTO, ALČA ZABOJOVALA A Z DEVÁTÉHO MÍSTA POSTUPUJE NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY Z PÁTÉHO MÍSTA!!! NA MČR BUDEME MÍT TŘI ZÁSTUPKYNĚ!!!

Veronika přebírá zaslouženě pohár pro nejlepší ženu 4. kvartálu

Vynikajcí turnaj odehrály naše děvčata na posledním kvartále tohoto roku před MČR. Veronika po turnaji vede s obrovským náskokem hodnocení žen ČP, Lucka sehrála pár dobrých zápasů a drží v ČP druhé místo a Alča si svým nejlepším letošním kvartálem dokázala, že dobrý šprtec hrát nezapoměla a na MČR se po roce znovu podívá. Veronika se stává první hráčkou našeho oddílu, které se podařilo vyhrát ve své kategorii nejkvalitnější turnaj za účasti nejlepších hráčů ČR.

Na MČR do Žďáru nad Sázavou se tak probojovaly všechny tři zástupkyně našeho oddílu. Všem třem děvčatům patří za vzornou reprezentaci oddílu velké poděkování. Svými výkony si zasloužily uznání i respekt hráčů i hráček hrajících včerejší turnaj. Zejména Veronika si vyslechla za své výkony řadu pochvalných hodnočení i od špičkových hráčů.

Turnaje se zúčastnilo 95 hráček a hráčů. Zvítězil Martin Pařez z Dobré Vody, Veronika Grabinská skončila na 24. místě (žádná žena letos neskončila na kvartálu lépe!), Alča Bohdálková se umístila na 59. místě a byla druhou nejlepší ženou, Lucka Grabinská zakončila turnaj na 69. místě.

Pořadí osmi postupujících žen na MČR (oficiální):

p jméno klub
1. Veronika Grabinská Sokol Frýdek - Místek
2. Lucka Grabinská Sokol Frýdek - Místek
3. Elena Holatková Silesia WM Ostrava
4. Petra Zajíčková BHL Žďár nad Sázavou
5. Alča Bohdálková Sokol Frýdek - Místek
6. Nikola Velebová SHL Dopravní stavby Brno
7. Petra Hasilová Dům barev Most
8. Anna Ignácová Šprtmejkři Ostrava

 

ooooooo

oooooLucka Grabinská oooooooooooooooooooooooooAlča Bohdálková


22.10.2006 - Žákovský turnaj v Zábřehu

Čtyři zástupci našeho oddílu se zúčastnili žákovského turnaje v Zábřehu. V tradičně příjemném prostředí (tentokrát v nových prostorech místního oddílu) se do turnaje přihlásilo 19 hráček a hráčů. Aby se turnaj mohl odehrát v optimálním systému, do turnaje byla dodatečně přihlášena jako dvacátá hráčka i Veronika Grabinská, která, ač věkem již mezi žáky nepatří, po dohodě se všemi přítomnými vedoucími družstev do turnaje mimo soutěž zasáhla.

Svůj nejlepší výsledek zaznamenal Michal Chylek, zahrál si své první finále a svým druhým místem se postaral o to, že jsme domů přvezli další pohár. Další naši zástupci se umístili takto: 6. místo Lucka Grabinská, 8. místo Veronika Grabinská, 13. místo Alča Bohdálková. Vítězem turnaje se stal domácí hráč Kamil Andrle.


14.10.2006 - Aktualicace komentáře Akvatery

Rozšířený komentář turnaje Akvatery z minulého týdne zde...


7.10.2006 - Akvatera 2007, Pohár Fshl

V sobotu se ve Frýdku - Místku odehrál první turnaj Akvatery 2007. Tento turnaj se zároveň započítal do hodnocení Poháru Fshl 2006, byl to čtvrtý turnaj této série. Turnaje se zúčastnilo celkem 23 hráček a hráčů, kategorií mužů, žen, starších žáků a mladších žáků. V konkurenci zástupců tří oddílů, domácího Sokola, Ksh Sever Zábřeh a Šprtce Partyje Ostrava nakonec bezchybným výkonem zvítězil Libor Habich. Ve finále porazil Josefa Fochera, třetí skončil Jiří Pelikán, všichni zástupci zábřežského oddílu. Nejlepším domácím hráčem a zároveň nejlepším starším žákem se stal Radek Ševčík na 5. místě. Nejlepší ženou se stala Alča Bohdálková na 9. místě a konečně nejlepší mladší žák byl David Pelikán na 12. místě. Kompletní výsledky a podrobnosti k turnaji zveřejníme co nejdříve.


24.9.2006 - Začala 2. liga Fshl

Prvním turnajem začala v neděli 2. liga Fshl. Turnaj sehrál jeden mladší žák a tři děvčata.

Pořadí turnaje:

1. Míša Grabinská 20 b.
2. Klára Kaulincová 16 b.
3. Pavel Vančura 13 b.
4. Hanka Kaulincová 11 b.

11.9.2006 - Výsledky III. kvartálu, pořadí Českého poháru

Kompletní výsledky III. kvartálního turnaje zde...

V pořadí Českého poháru žen se na 1. místo probojovala Lucka Grabinská, na druhém místě zůstala další zástupkyně našeho oddílu Veronika Grabinská. Alča Bohdálková zatím figuruje na 9. místě. Tabulka zde... Lucka se v sobotním kvartále umístila na druhém místě v kategorii žen, pouhých pět míst za vítěznou Aničkou Ignácovou z Ostravy.


27.8.2006 - Pohár Fshl

V sobotu byl sehrán třetí turnaj Poháru Fshl. Přítomno bylo 16 hráček a hráčů z domácího oddílu a přijeli taky hráči ze Zábřehu, kteří tomuto turnaji dodali vysoký lesk. Turnaj vyhrál Pavel Pelikán, na vynikajícím 2. místě se umístila nejlepší žena a zároveň nejlepší hráč domácího oddílu Veronika Grabinská. Třetí skončil Martin Pelikán.

Neděle patřila žákovskému turnaji družstev. Za účasti čtyř družstev zvítězilo to zábřežské ve složení David Pelikán, Kamil Andrle a Jiří Flášar.

Celý víkend byl věnován přátelskému setkání našeho a zábřežského šprtcového oddílu. Sportovního vyžití bylo dostatek a každý si mohl vybrat sportovní aktivity, které mu vyhovovaly a na které mu stačily síly. Sobotní večer jsme strávili v příjemném prostředí u táborového ohně. Členům našeho oddílu se toto setkání velice líbilo a všichni u nás ve Frýdku věříme, že se za rok při podobné akci opět sejdeme.

Výsledky třetího turnaje Poháru fshl 2006 a průběžný stav po třech turnajích zde...


26.6.2006 - Finále ligy škol

V sobotu se členové našeho žákovského družstva zúčastnili posledního turnaje tohoto školního roku - celostátního finále ligy škol v Brně. Náš oddíl reprezentovali: kapitánka Veronika Grabinská (pro kterou to bylo definitivní loučení s turnaji žákovských kategorií), Lucka Grabinská, Alča Bohdálková, Radek Ševčík a Michal Chylek. A naši mladí oddíloví reprezentanti obsadili celkové páté místo. Celý článek...

Statistiky a tabulky finále ligy škol zde...


18.6.2006 - Turnaj v Polsku

V sobotu se zástupci našeho oddílu zúčastnili mezinárodního turnaje v Polsku. Nejlepšího výsledku dosáhla Veronika Grabinská, skončila na 19. místě (druhá nejlepší žena). Za ní na 20. místě skončil Michal Chylek, 22. se umístila Alča Bohdálková (až za ní skončil na 23. místě Josef Focher), 24. Lucka Grabinská (porazila 6:3 mistryni ČR Elenu Holátkovou). Turnaj se vůbec nevydařil Josefovi Bohdálkovi, který skončil na 29. místě. Turnaj vyhrál Pavel Pelikán ze Zábřehu, ve finále porazil Honzu Tichavského na penalty 2:1. Zajímavé bylo i semifinále, které sehráli Pavel Pelikán a Pavel Koloděj, které skončilo po divoké přestřelce 12:10.

Výsledky turnaje zde...


27.5.2006 - Žákovský turnaj ve Frýdku - Místku

Dnes byl ve Frýdku - Místku odehrán první žákovský turnaj v Uhsh. Turnaje se zúčastnilo 23 hráček a hráčů. Vítězem turnaje se stal domácí zástupce Radomír Ševčík, druhý skončil Kamil Andrle ze Zábřehu a třetí Michael Kalabus z ostravských Šprtmejkrů. Mezi dívkami byla nejlepší Alča Bohdálková z domácího oddílu a v kategorii mladších žáků zvítězil David Pelikán ze Zábřehu. více..

Výsledky žákovský turnaj ve Frýdku - Místku 27.5.2006

První tři hráči jednotlivých kategorií (chybí třetí mladší žák)


21.5.2006 - Semifinále ligy škol, aktualizace tabulek

Po roce si naši hráči opět vybojovali postup do celostátního finále ligy škol !!! Turnaje se zúčastnila dvě naše družstva a obě sehrála vynikající souboje a mezi devíti družstvy se umístila na třetím a čtvrtém místě. celý článek zde...

Družstvo "A" ve složení: Veronika Grabinská, Radomír Ševčík, Michal Chylek


5.2.2006 - Finálový turnaj Ms poháru a Ostraváčku roku 2005

Druhý den po ostravském turnaji byl odehrán finálový turnaj Morslez poháru za účasti nejlepších osmi dospělých hráčů a osmi nejlepších hráčů žákovských kategorií. Naše jediná zástupkyně Alča Bohdálková se umístila na konečném šestém místě.

Vítězy se stali domácí Dušan Koloděj a v žákovské části pak Libor Habich ze Zábřehu na Moravě. foto z turnaje... tabulka žákovské části...


4.2.2006 - Z turnaje v Ostravě vezeme dva poháry !!!

Nejlepší hráči a hráčky našeho oddílu se zúčastnili prvního letošního turnaje jednotlivců Uhsh. V konkurenci 43 soutěžících si vedli znamenitě a zástupci dvou kategorií si vezou domů poháry za vítězství ve své kaegorii. První místo vybojovala Veronika Grabinská v kategorii žen (celkově skončila na 18. místě), která ve vzájemném souboji o prvenství v kategorii porazila naši dosud nejúspěšnější hráčku Alču Bohdálkovou (celkově 19. místo) a nejlepším žákem byl Radek Ševčík (celkově 14. místo). Náš mladý oddíl tak zaznamenal svůj dosud největší úspěch. Děkujeme našim hráčům za vzornou reprezentaci klubu a přejeme jim další významné úspěchy. Celkové umístění dalších našich hráčů: 27. místo Lucka Grabinská a 38. místo obsadil Miki Bezkid, kterému tentokrát vůbec nepřálo štěstí, měl velmi těžký los a soubojích s nejlepšími dospělými hráči tentokrát neuspěl.

Celkovým vítězem se stal v sobotu prakticky bezchybný Martin Kučera z Brna. celkové výsledky... foto z turnaje...


2.1.2006 - Výsledky vánočního turnaje

Vánoční turnaj 2005 - výsledky


27.11.2005 - Mistrovství ČR

V sobotu 26.11.2005 se v Zábřehu na Moravě konalo MČR jednotlivců. V příjemném prostředí Zábřežského kulturního domu, které pro účastníky připravili organizátoři domácího oddílu KHS Sever Zábřeh se konaly boje o vítěze jednotlivých kategorií. celý článek a výsledky...

fotogalerie z MČR...


12.11.2005 - Členka našeho oddílu na MČR !!!

V Mostě se konal poslední kvartální turnaj tohoto roku. Zúčastnilo se ho na 90 nejlepších hráčů a hráček šprtce, kteří bojovali o body na mistrovství České republiky. Jediná hráčka našeho oddílu Ája Bohdálková sehrála výborný turnaj a vybojovala si právo startovat na letošním MČR. více...


22.8.2005 - šprtecové soustředění

Dva členové našeho oddílu se zúčastnili šprtecového soustředění, které se konalo v Jeseníkách v Malé Morávce. Akci pořádal president klubu Šprtmejkři p. Milan Tichavský. Bylo to pro nás velice přínosné setkání, které nabídlo možnost širokého sportovního využití. Vedle šprtce to byly např. stolní tenis, nohejbal, ruské kuželky, šipky nebo petanque. Celá akce měla pohodovou a příjemnou atmosféru a je škoda, že příští rok je pořádání podobné akce nejisté.


Torzo účastníků soustředění těsně před odjezdem domů.
 

 

Nejbližší turnaje:

8.1.06 - 1. liga Fshl

15.1.06 - turnaj Fshl

22.1.06 - 2. liga Fshl